Summi1
Summi1

Švedska: Coop svojim članovima nudi nižu cene električne energije

POSLOVANJE

Svet

01.09.2022.

Coop Sweden je sklopio partnerstvo sa Fortumom kako bi svojim članovima ponudio nižu cenu električne energije, kao i mogućnost da zarade bodove na korišćenju električne energije.

Bodovi se mogu zameniti za vaučere u Coopu, napomenuo je trgovac.

Partnerstvo Coop Swedena i Fortuma će početi odmah.

Članovi Coopa koji pređu na ugovor o električnoj energiji sa Fortumom dobiće 20.000 poena kao početni bonus/bonus dobrodošlice i Fortumov ekološki paket besplatno za prva tri meseca (struja iz obnovljivih izvora i energetski saveti).

Fortum takođe nudi popust na cenu kWh i do 30.000 poena godišnje na osnovu potrošnje električne energije.

Kupci će takođe moći da pristupe brojnim pametnim uslugama koje im pomažu da bolje kontrolišu upotrebu električne energije i troškove električne energije.
Više od 3,7 miliona Šveđana su članovi Coopa i, kao deo principa poslovanja maloprodaje, svi članovi zajedno poseduju Coop.

Kao kompanija u vlasništvu članova, članovi imaju priliku da utiču na razvoj prodavnica, izbor proizvoda i drugih važnih oblasti, a sada im se nudi mogućnost da učestvuju u novom partnerstvu sa Fortumom.

Cena struje je sada na nivoima koji nikada ranije nisu viđeni u Švedskoj. U isto vreme, inflacija povećava druge troškove za domaćinstva. Verujemo da će naši članovi ceniti ovo ponudu, koja im omogućava da direktno smanje troškove električne energije, a pritom ostvare poene koje mogu iskoristiti za druge popuste. Naš rad je vođen željama naših kupaca i članova. Želimo da naši članovi imaju najbolju ponudu za članove. U našim istraživanjima smo videli da je tražena ponuda za ugovore o električnoj energiji i zato ulazimo u partnerstvo sa Fortumom, rekao je Anton Nyman, šef partnerskih programa u Coop Sweden.

izvor, foto: Coop Sweden